Топ-5 матраців для алергіків

Найкращі запити з теми:

  1. Чому буває алергія на матраци?
  2. Гіпоалергенний матрац: який матеріал матраца вибрати?
  3. Як часто потрібно міняти матрац алергікам?

Для хворих людей навіть ліжко не завжди буває безпечним. Мало того – саме неякісні матеріали можуть стати причиною виникнення алергії навіть у здорових дітей або дорослих. Як вибрати матрац так, щоб сон на ньому не був затьмарений проявами алергії?

Чому буває алергія на матраци

Топ-5 матраців для алергіків

Причиною прояви алергії може бути як сам матеріал, так і екскременти комах, яких він приваблює. Найбільш відомі пухо-пір'яні кліщі, які із задоволенням скористаються пишною подушкою, периною, ковдрою. Рослинні матеріали – наприклад, волокна бавовни – також не зовсім безпечні, оскільки дуже швидко насичуються вологою, особливо в сирих, холодних приміщеннях, внаслідок чого в ліжку може завестися грибок.

Сучасні обробки передбачають не тільки очищення натуральних матеріалів, але й антибактеріальне, антиалергенне просочення, ввнаслідок чого натуральні компоненти стають безпечними навіть для алергіків. Однак з часом ефект просочень слабшає, рослинні волокна починають кришитися, тому, якщо ви відноситеся до дуже чутливих людей – варто звернути увагу на гіпоалергенні матеріали.

При виборі дотримуйтеся правила – чим менше шарів у матраца, тим менше шанс виникнення алергії на один з компонентів. Найкращим варіантом буде одношаровий матрац, або модель, де пласти з'єднані між собою не клейовим, а голкопробивним методом.

Який матрац підійде алергіку

Звичайно, алергія може бути і на штучні складові. Вибираючи матрац для алергіка, не варто економити, оскільки, безпечний на перший погляд, матеріал може бути оброблений з порушенням норм, в результаті чого виявляються надлишкові домішки клею, різкий запах, неякісне з'єднання пластів і т. д. В інтернет-магазині «МатраСон» ви знайдете матраци тільки від перевірених виробників.

Матеріали, які вважаються гіпоалергенними:

  • Пінополіуретан. Газонаповнена пластмаса, спінена і затверділа, не приваблює комах, проте добре вбирає вологу, тому не рекомендована для кімнат з високою вологістю.
  • Синтепон. Силіконізоване волокно практично не абсорбує випаровування, тому не стане осередком розмноження грибка.
  • Піна з ефектом пам'яті. Синтетичний матеріал, який "не по зубам" комахам. З недоліків – не дуже добре вентилюється, особливо в спеку.
  • Латекс. Натуральний матеріал, який не має неприємного запаху і вважається одним з кращих для виготовлення ортопедичних моделей.
  • Холкон. Поліефірні волокна з'єднані безклєєвим способом, не насичуються неприємними запахами, не приваблюють комах.

Лікарі сходяться на єдиній думці щодо того, що матрац повинен мати щільний знімний чохол, який необхідно прати якомога частіше. Додатково мінімізувати прояв алергії допоможе постільна білизна з натуральних матеріалів, а також спеціальні гіпоалергенні наматрацники.

Алергікам необхідно міняти матрац кожні п'ять років, яким би зручним він не був. В інтернет-магазині «Matrason» великий вибір постільних речей для дорослих і дітей. Крім стандартних моделей, можливе виготовлення під замовлення.

Нас часто запитують про:

Повернутися до списку статей

Для совершения звонка
выберите нужный номер