Тумбочки у спальню

СписокСписок Сортувати Фільтр

6 185 грн
Новинка

12 412 грн
Новинка

3 350 грн

6 624 грн

6 974 грн

21 560 грн

8 198 грн

14 270 грн
Новинка

5 990 грн
Фільтри

Невелика меблі можуть принести досить відчутний комфорт, особливо якщо користуватися нею доводиться в період відпочинку, коли хочеться облаштувати собі максимальний затишок. Тумбочки в спальню дозволять вам зібрати в межах витягнутої руки безліч необхідних речей, які зроблять підготовку до сну або ранкове пробудження набагато організованіше і приємніше.

Якою має бути тумбочка в спальню

Тумбочки в спальню

Це не та меблі, головним критерієм вибору якої є зовнішній вигляд. Поставте дизайн останнім пунктом, звернувши спочатку увагу на тип, місткість і зручність користування моделлю. Адже більшу частину часу, який людина проводить в спальні, - він віддає сну. Тому тумбочки, як і сама ліжко , повинні бути призначені для створення комфортного відпочинку.

Визначте, які предмети ви плануєте тут зберігати. Зручним варіантом є комбіновані моделі - тумба з великим основним відділенням плюс шухляда. Так ви можете акуратно зберігати і піжами / постільна білизна, і дрібні предмети на зразок косметики, ліків, окулярів для читання або самих книг.

Верхня частина тумбочки найчастіше використовується в якості підставки - під лампу, вазу, фотографії та ін. Кумедний нічник на такий тумбі - гарне рішення для дитячої спальні, якщо дитина боїться засипати в темряві. Більш яскрава лампа також стане в нагоді - для затишного читання казок перед сном.

Чашка заспокійливого чаю або склянку води на ніч - їх також ставлять саме на тумбу, не залишаючи тепле ліжко. У цих випадках покриття верхньої частини повинно бути вологостійким (серед сучасних моделей є навіть варіанти зі скляною стільницею). Краще, якщо тумба буде вище рівня ліжка - так ви не змахне уві сні посуд або лампу.

Як вибрати тумбочки для спальні

Визначившись з типом і розміром вироби, зверніть увагу на розташування фурнітури, особливо якщо мова йде про одинарних орних моделях. Ручка дверцят повинна бути розташована з найбільш зручною вам боку - так, що не довелося далеко тягнутися.

Сам тип тумби може бути:

  • підлоговий на ніжках;
  • підвісний;
  • мобільний (на коліщатках).

Два останніх варіанти істотно полегшують вологе прибирання в спальні.

Оскільки саме в тумбочці для спальні часто зберігаються особисті речі - ви можете розглянути моделі з замком, щоб убезпечити вміст від чужих очей (наприклад, працівників клінінгової компанії). Одним з альтернативних варіантів також є тумбочки, які йдуть в складі розкладному ліжку - доступ до них частково блокується, коли меблі знаходиться в складеному стані.

В інтернет-магазині «Matrason» ви зможете купити за оптимальною ціною не тільки тумбочки в спальню, але і більш місткі комоди або навіть шафи. Ми підберемо варіанти для дорослих, а також дітей, допоможемо визначити найбільш підходящий тип і колір меблів, виготовимо модель на замовлення.

Доставка відбувається силами сучасної транспортної служби по всій території України - до Києва, Харкова, Одеси та інші населені пункти.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер