Туалетні столики і трюмо

СписокСписок Сортувати Фільтр

9 216 грн

13 837 грн

9 216 грн

9 498 грн

11 328 грн

13 456 грн
Фільтри

Невеликий столик з тумбочками і дзеркалом — обов'язковий атрибут в будинку, де живе жінка. Там вона зберігає біжутерію, косметику, парфумерію. Біля нього наводить красу, готується до сну. Сам предмет меблів роблять витонченим, привабливим, щоб прикрасити інтер'єр передпокою або спальні.

Туалетний столик: різновиди

Жінки — істоти вимогливі і суперечливі. Тож не дивно, що цей суто жіночий тип меблів має величезну кількість різновидів. Найпоширеніші з них:

  • трюмо;
  • трельяж;
  • консоль;
  • столик з поворотним дзеркалом;
  • столик без дзеркала.

Перший варіант — це класика подібних меблів. Велике, в повний зріст або трохи менше дзеркало зі столиком або тумбами. Зазвичай його ставлять в невеликих приміщеннях, щоб візуально їх розширити. Але частіше беруть для прихожей, щоб перед виходом можна було оглянути себе в повний зріст.

Трельяж — трьохстулкове дзеркало зі столиком або тумбою . Воно дає можливість одночасно розглядати себе спереду і з боків. Як правило, його ставлять в спальню, де перед сном жінка знімає макіяж, а вранці ретельно його завдає.

Консоль — столик з дзеркалом, захованому в стільниці. Коли воно не потрібно, стільниця опускається, а консоль використовується, як звичайний стіл. Під стільницею розташовуються скриньки та секції для зберігання жіночих прикрас і косметики.

Свої переваги має стіл з поворотним дзеркалом, яке роблять двостороннім: з одного боку звичайне, з іншого збільшувальне. Але поворот дзеркала вимагає чимало додаткового простору, що треба враховувати, вибираючи місце для цих меблів.

Ще один варіант — придбати окремо столик і дзеркало. Він підходить для малогабаритних квартир, де треба максимально ефективно використовувати кожен метр простору. Можна взяти, наприклад, туалетний столик кутовий, а дзеркало докупити і поставити його на стіл або на одну зі стін.

Будь-яка з цих конструкцій підійде в дитячу для дівчинки. Столик роблять трохи менше за розміром, в яскравих тонах і часто з підсвічуванням.

Де купити косметичний столик

В нашому інтерент-магазині ви знайдете столики туалетні з тумбочками (однією або двома), шухлядками, дзеркалами і без. Виготовляються вони як з ДСП, МДФ, так і з дерева: ясена, вільхи, берези. Представлено кілька моделей з металу. У більшості випадків ви можете самостійно вибрати варіант забарвлення. До будь-якого столика ви можете підібрати пуф такого ж кольору.

Якщо питання ціни стоїть гостро, ви завжди можете скористатися розстрочкою або пошукати знижку на обраний товар. На якому б варіанті ви не зупинилися, обрану меблі доставлять вчасно в будь-яку точку України. Якщо ви проживаєте в Києві чи Запоріжжі, її привезуть під під'їзд безкоштовно, за умови, що сума оплати становить понад 2000 грн.

Не втрачайте час, замовляйте потрібну меблі та робіть своє життя простіше, затишніше і комфортніше.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер