Меблі для кабінету

СписокСписок Сортувати Фільтр

10 013 грн

16 796 грн

16 796 грн

16 796 грн

5 429 грн

13 609 грн

27 691 грн
Новинка

11 328 грн

17 585 грн
Новинка

20 172 грн
Новинка

33 836 грн
Новинка

12 412 грн
Новинка
Фільтри

Працювати «на коліні» дозволено хіба що в студентську пору. Згодом приходить розуміння, що для якісного результату необхідна не тільки мотивація, але і комфортні умови, облаштоване приміщення, де працювати буде дійсно зручно.

Яка меблі необхідна для кабінету?

Мебель в кабинет

В першу чергу необхідно визначити тип роботи, яку ви плануєте займатися. Письменникові знадобляться письмовий або комп'ютерний стіл, крісло, книжкові шафи. Умільці - комоди для різноманітних матеріалів, розкрійний стіл, підставка під машинку. Репетитору - зручний стіл для двох, дошка для наочних посібників, шафа і т.д.

Визначившись з типом і кількістю меблів, намалюйте самостійно попередню планування кімнати, встановивши, де і які меблі буде зручна саме вам і чи поміститься вона на обраному місці. При плануванні враховуйте розміри меблів у відкритому стані - чи не будуть дверцята шаф або висувні ящики чіпляти інші меблі, перекривати прохід, блокувати вхідні двері. Зверніть увагу на кут природного освітлення, близькість обігрівальних приладів.

Меблі в кабінет керівника

На відміну від робочого місця для фрілансера, офісне приміщення часто є ще й своєрідною візиткою, яка свідчить клієнтам про справи компанії. Особливо це правило стосується кабінетів вищої керівної ланки, тому до дизайну і обстановці подібних кімнат варто підходити з подвійною ретельністю.

В інтернет-магазині «Matrason» ви зможете купити елегантну і практичні меблі в кабінет директора, яка буде витримана в єдиному кольорі / стилі. В описі наших товарів найчастіше можна побачити прикріплений каталог з кольоровими зразками - орієнтуючись на них, можна вибрати найбільш підходящий вам відтінок корпусу або матеріал оббивки.

Диван і крісла для кабінету, звичайно, відрізняються від моделей для вітальні. В офісному стилі превалюють однотонні практичні забарвлення, сам матеріал оббивки повинен бути зносостійким, витримувати регулярні чистки - як суху, так і вологу.

Шафа в кабінет найчастіше беруть комбінованого типу, коли відкриті полиці сусідять із закритими ящиками. Так ви зможете зручно розсортувати речі, які повинні бути завжди під рукою, і документи для закритого користування.

Стіл потребує окремої уваги, оскільки він може бути як невеликим, так і розрахованим на кількох людей - для невеликих нарад, переговорів.

Елементи обстановки, які можуть стати в нагоді в облаштуванні кабінету:

  • тумби;
  • стелажі;
  • крісла і стільці;
  • навісні полки;
  • стійки для екрану.

Останнім часом досить популярні модульні системи, які можна встановити до самої стелі. Яскраві і практичні, вони комплектуються і монтуються за вашим вибором, а при необхідності можуть бути доповнені відсутніми елементами.

У нас ви зможете купити стильні меблі для керівника за оптимальною ціною. Доставка здійснюється сучасної транспортної службою по всій території України - до Києва, Харкова, Дніпро та інші міста.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер