Меблі для кабінету

СписокСписок Сортувати Фільтр

8 736 грн

7 428 грн

9 014 грн

13 997 грн

13 997 грн

13 997 грн

4 524 грн

12 601 грн

26 778 грн
Новинка

8 790 грн

17 020 грн
Новинка
Фільтри

Працювати «на коліні» дозволено хіба що в студентську пору. Згодом приходить розуміння, що для якісного результату необхідна не тільки мотивація, але і комфортні умови, облаштоване приміщення, де працювати буде дійсно зручно.

Яка меблі необхідна для кабінету?

Мебель в кабинет

В першу чергу необхідно визначити тип роботи, яку ви плануєте займатися. Письменникові знадобляться письмовий або комп'ютерний стіл, крісло, книжкові шафи. Умільці - комоди для різноманітних матеріалів, розкрійний стіл, підставка під машинку. Репетитору - зручний стіл для двох, дошка для наочних посібників, шафа і т.д.

Визначившись з типом і кількістю меблів, намалюйте самостійно попередню планування кімнати, встановивши, де і які меблі буде зручна саме вам і чи поміститься вона на обраному місці. При плануванні враховуйте розміри меблів у відкритому стані - чи не будуть дверцята шаф або висувні ящики чіпляти інші меблі, перекривати прохід, блокувати вхідні двері. Зверніть увагу на кут природного освітлення, близькість обігрівальних приладів.

Меблі в кабінет керівника

На відміну від робочого місця для фрілансера, офісне приміщення часто є ще й своєрідною візиткою, яка свідчить клієнтам про справи компанії. Особливо це правило стосується кабінетів вищої керівної ланки, тому до дизайну і обстановці подібних кімнат варто підходити з подвійною ретельністю.

В інтернет-магазині «Matrason» ви зможете купити елегантну і практичні меблі в кабінет директора, яка буде витримана в єдиному кольорі / стилі. В описі наших товарів найчастіше можна побачити прикріплений каталог з кольоровими зразками - орієнтуючись на них, можна вибрати найбільш підходящий вам відтінок корпусу або матеріал оббивки.

Диван і крісла для кабінету, звичайно, відрізняються від моделей для вітальні. В офісному стилі превалюють однотонні практичні забарвлення, сам матеріал оббивки повинен бути зносостійким, витримувати регулярні чистки - як суху, так і вологу.

Шафа в кабінет найчастіше беруть комбінованого типу, коли відкриті полиці сусідять із закритими ящиками. Так ви зможете зручно розсортувати речі, які повинні бути завжди під рукою, і документи для закритого користування.

Стіл потребує окремої уваги, оскільки він може бути як невеликим, так і розрахованим на кількох людей - для невеликих нарад, переговорів.

Елементи обстановки, які можуть стати в нагоді в облаштуванні кабінету:

  • тумби;
  • стелажі;
  • крісла і стільці;
  • навісні полки;
  • стійки для екрану.

Останнім часом досить популярні модульні системи, які можна встановити до самої стелі. Яскраві і практичні, вони комплектуються і монтуються за вашим вибором, а при необхідності можуть бути доповнені відсутніми елементами.

У нас ви зможете купити стильні меблі для керівника за оптимальною ціною. Доставка здійснюється сучасної транспортної службою по всій території України - до Києва, Харкова, Дніпро та інші міста.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер