Про нас

1. ДОСВІД

MATRASON.UA- молода команда однодумців з 7-річним досвідом обслуговування покупців, яка в першу чергу цінує своїх покупців, і для кожного знаходить індивідуальний підхід в обслуговуванні.

 

 2. ВЕЛИКИЙ ВИБІР МЕБЛІВ І ОРТОПЕДИЧНИХ МАТРАЦІВ  

Ми не зацікавлені продати Вам товар тільки певного виробника, ми є офіційними дилерами більше 30 фабрик, які виробляють матраци, і більше 20-ти фабрик з виготовлення меблів. Саме тому у MATRASON.UA великий асортимент, і з кожним днем стає все більше.

 

 3. ЗАОЩАДЖУЄМО ВАШІ ГРОШІ  

Ми працюємо з багатьма торговими марками, і виділяємо в першу чергу тих, хто пропонує краще співвідношення ціни-якості для наших покупців на поточний момент. Свіжі акції від виробників завжди розміщені у нас на сайті в розділі "Акції". Крім того в розділі "Розпродаж" покупець завжди знайде товар за дуже вигідною ціною. У нас передбачені різні способи оплати, кредит, біткоінтами та інше.

4. ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Ми цінуємо маленьких виробників меблів, які можуть запропонувати покупцеві оригінальний дизайн і індивідуальний підхід, виготовивши меблі за розміром покупця з урахуванням побажань в дизайні. Вік наших покупців від 0+.

Ми не беремо величезні передоплати, так як впевнені в якості продукції, яку продаємо.

5. ВІД КЛАСИКИ ДО ЛОФТ  

Дизайн пропонованих меблів на MATRASON.UA різноманітний, від Класики і Провансу до Модерну і Лофт. Ми не зациклюємося на двох-трьох виробниках, нав'язуючих стандартні рішення. Наш магазин пропонує покупцеві підібрати свій варіант спальні. Крім того, оскільки ми випускаємо свою торгову марку меблів TM Matrason для спальні з ясена та дуба, ми також можемо втілити ідеї за ескізами покупця.

6. ЕКОНОМИМО ВАШ ЧАС - ДОПОМОЖЕМО З ВИБОРОМ

MATRASON.UA -спеціалізований магазин, а це значить: ми надаємо вичерпні консультації та допомогу щодо вибору товару з урахуванням індивідуальних особливостей і переваг. Ми цінуємо ваш час, тому наші консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір по телефону, в режимі листування на сайті або в виставкових салонах.

7. ДОСТАВИМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ. (ЗАНЕСЕМО, ЗБЕРЕМО по Києву, Запоріжжю, Дніпропетровську і області)

Ми сприяємо збірці, занесенню меблів, і якщо потрібно - вивезення старих (в містах, де є представництва нашого магазину). Ми - працюємо по всій Україні в т. ч., здійснюємо доставки в Крим. Велика частина наших покупців - це друзі, родичі наших клієнтів, які в подяку за обслуговування радять нас як сумлінного партнера. Компанія МатраСон часто здійснює безкоштовну доставку по всій Україні, згідно умов, розміщених на сайті.

8. «ПОЩУПАТИ» НАЖИВО  

Ми - не тільки віртуальний інтернет-магазин, що часто лякає покупців, Ви завжди можете зайти до нас в гості за вказаними на сайті адресами, «полежати на матрацах» і «помацати меблі». Так, і якщо ви зателефонуєте в 22:00 - ми обов'язково візьмемо трубку :)

 

Для совершения звонка
выберите нужный номер