Наматрацники

СписокСписок Сортувати Фільтр

367 грн

333 грн

1 423 грн

2 194 грн

2 494 грн

2 923 грн

431 грн

5 271 грн

814 грн

2 343 грн

2 117 грн

2 615 грн

2 844 грн

2 501 грн

3 049 грн
Фільтри

Якісні наматрацники

наматрацники - це одвічні супутники всіх матраців. Купити наматрацник в комплекті з матрацом буде найбільш правильним рішенням, це дозволить зберегти свій матрац в хорошому стані набагато більш тривалий час. До того ж, якісні наматрацники мають здатність впливати на показники м'якості або пружності. Зараз є досить великий вибір різних за своїми показниками наматрасников, в тому числі - непромокальний наматрацник, водонепроникний наматрацник, чохол для матраців. Вартість наматрасника як правило « прив'язана » до того матеріалу, з якого він виготовлений.

Великий вибір наматрасников

Наматрацник можна придбати не тільки з метою збереження свого матраца – з його допомогою можна спробувати « вдихнути нове життя » в свій старий матрац, який ще цілком придатний для використання. Так само купити наматрацник варто тим, хто раніше придбав жестковатий матрац, або ж навпаки - занадто м'який. Буває, що в момент покупки були необхідні певні параметри жорсткості матраца, але з часом вимоги до цих характеристик змінилися. У такій ситуації зможе допомогти латексний наматрацник.

Якщо мова йде про дитяче матраці, покупка наматрасника стає більш ніж необхідна – непромокальні наматрацники надійно захистять матрац від можливості « дитячої несподіванки & raquo ;. Наматрацник здатний зберігати тепло і служити відмінним терморегулятором. В наш час, коли вартість матраца досить велика необхідність в якісному і надійному наматрацник зростає. В інтернет-магазині матраців MatraSon завжди можна вибрати і купити наматрацники володіють наступними властивостями:

  • утримування тепла;
  • зменшення жорсткості матраца;
  • бактерецідная захист;
  • високі ергономічні показники;
  • ортопедичні властивості;
  • підвищена комфортність;
  • збільшення висоти матраца;
  • водонепроникність .

За допомогою якісного і надійного наматрасника ви зможете не тільки продовжити життя вашому матрацу, а й створити собі більш комфортні умови для відпочинку і сну. У ряді випадків набагато зручніше підібрати для себе відразу намтараснік і матрац таким чином, щоб їх поєднання було максимально оптимальним. Скориставшись зручною онлайн-каталогом нашого сайту, ви можете вибрати собі підходящі матраци або подушки , щоб найкращим чином вирішити питання зі своїм спальним місцем раз і назавжди.

Зручність у купівлі і доставці наматрасника

Інтернет-магазин матраців MatraSon готовий запропонувати вам не тільки консультації з вибору найбільш підходящого наматрасника, але надати можливість оплати готівковим і безготівковим розрахунками, або ж за допомогою електронних грошей. Куплена вами річ буде в обумовлені терміни доставлена в будь-яке місто України – Київ, Запоріжжя, Львів або Ужгород. Ваші сон і хороше самопочуття – в ваших же руках. Створіть собі за допомогою товарів нашого інтернет-магазину ідеальні умови для відпочинку.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер