Ковдри

СписокСписок Сортувати Фільтр

1 316 грн

3 100 грн

2 200 грн

1 112 грн

1 017 грн

1 238 грн

729 грн

5 977 грн

1 826 грн

2 781 грн

3 140 грн

1 534 грн

1 416 грн

1 299 грн
Фільтри


Від правильного вибору ковдри залежить комфорт і зручність під час сну, тому підходити до цього питання потрібно з розумом. При виборі в першу чергу слід враховувати матеріал, з якого виготовлено ковдру, його наповнювач. Можна вибрати ковдру, однаково добре підходить для всіх сезонів, можна купити ковдру, призначене для користування тільки в зимовий період. Все залежить лише від особистих переваг і нагальної потреби.

Різні ковдри на вибір

У великому спеціалізованому інтернет-магазині матраців та постільних речей MatraSon можна вибрати і купити саме ту ковдру, яка найбільше здатне задовольнити потреби самих вибагливих покупців. Вартість ковдри безпосередньо залежить від тих матеріалів, з яких вона виготовлена, а так само від наповнювача. Це може бути силікон, розпушена шість, розпушений бавовна або бамбукове волокно. У нас ви можете придбати:

 

 

  • легке силіконове ковдру;
  • ковдру з натуральної бавовни;
  • тепла вовняна ковдра;
  • ковдру з бамбукового волокна.

Усі пропоновані інтернет-магазином MatraSon ковдри відрізняються високою якістю і екологічністю. У разі необхідності ви завжди маєте можливість в комплекті до придбаного ковдрі купити у нас постільна білизна , матраци або подушки.

Зручність при купівлі і доставці ковдр

При величезному виборі різних магазинів, покупка ковдри з овечої вовни, вовняного, дитячого або силіконового ковдри в інтернет-магазині MatraSon відрізняється рядом істотних переваг. Весь пропонований асортимент ковдр має низку своїх унікальних якостей, таких як оптимальний мікроклімат, хороша терморегуляція, дивовижна м'якість, поглинання випарів.

Крім цього нашим інтернет-магазином розроблена унікальна система оплати, завдяки якій можлива будь-яка форма розрахунку – від готівкового до безготівкового. Так само можна розплатитися за допомогою електронних грошей. Уподобаний товар буде доставлений в обумовлені терміни в будь-яке місто України – в Київ, Запоріжжя, Донецьк чи Одесу. При цьому немає необхідності в будь-якої передоплаті. Якщо ваш будинок або квартира обладнані системою кондиціонування, завдяки якій круглий рік у вас в житло підтримується потрібний температурний режим - досить лише одного ковдри. В іншому випадку буде бажано використовувати одну ковдру для холодної пори року, друге - для теплого.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер