Офісні тумбочки

СписокСписок Сортувати Фільтр

4 794 грн

4 518 грн

12 412 грн
Новинка

6 185 грн
Новинка

4 371 грн

4 410 грн

2 670 грн

5 150 грн
Фільтри

Сучасні комп'ютерні столи часто укомплектовані вбудованими тумбочками для канцелярського приладдя. Однак стандартних трьох висувних ящиків досить далеко не завжди - в цьому випадку виручать додаткові окремі тумби.

Офісні тумбочки - розмір і тип моделей

Тумбочки в офис

Дані меблі, на відміну від доповнення до письмового столу, може бути досить габаритної - як високою, так і широкої залежно від того, що саме ви плануєте зберігати. Чим такі тумби відрізняються від шаф ? Вони можуть бути розташовані внизу, якщо верхня частина стіни зайнята - наприклад, демонстраційним обладнанням, документами / грамотами підвісними конструкціями.

Візуально низька тумба виглядає краще шафи, не так сильно захаращує простір, плюс її можна встановити навіть у вікна, не побоюючись, що вона стане перешкодою природного освітлення. А адже саме місце розташування меблів дуже важливо для офісу, особливо якщо мова йде про невеликій кімнаті з кількома працівниками, яким доводиться лавірувати між столами.

Ось і перша вимога для вибору - чи поміститься офісна тумба в обраному місці, чи не буде перегороджувати прохід або чіпляти дверцятами / ящиками інші меблі.

Другий пункт на який варто звернути увагу - тип і розмір полиць. Для документів підійдуть моделі стандартного типу. Якщо ж ви плануєте зберігати робочі інструменти, зразки, матеріали - слід виходити з індивідуальних параметрів. Картотеку, наприклад, краще розміщувати в висувних ящиках, чиї габарити відповідають розмірам карток (при необхідності меблі можна виготовити на замовлення в нашому магазині).

Варіанти установки тумби:

  • на ніжках;
  • підвісна (кріпиться до стіни);
  • мобільна (на коліщатках);
  • вбудована (в нішу стіни).

Можливо, вам більше підійде містка шафа або комод з безліччю висувних ящиків - їх також можна купити в інтернет-магазині «Matrason».

Нестандартні тумби в офіс

Найчастіше дана меблі служать для зберігання різних папок з документами, книг, канцелярських приналежностей, особистих речей працівників. Однак тумба цілком може бути використана в якості підставки - під великий акваріум, телевізор, оргтехніку, вазони, лампи, декоративні доповнення інтер'єру. Для вагомих і габаритних предметів необхідно підбирати дуже стійкі моделі з надійним каркасом. Можливо, буде краще, якщо тумба під акваріум буде виготовлена на замовлення - з урахуванням літражу.

Дрібні декоративні речі краще ставити на офісну тумбу, верхня частина якої має стопорну кромку по краю.

Офісні тумби, на відміну від домашніх, часто мають замки - це гарантія недоторканності документів, не призначених для широкого користування, або цінних речей. Замок може бути встановлений на замовлення і закривати як частина ящиків, так і всю вертикаль відразу.

У нас ви зможете придбати за оптимальною ціною нейтральну стандартну модель, розкішний варіант для кабінету керівника або замовити індивідуальне виготовлення. Доставка можлива по території всієї України - як до Києва, так і інші міста.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер