Шафи

СписокСписок Сортувати Фільтр

22 862 грн

29 146 грн

35 884 грн

16 332 грн

35 360 грн

20 878 грн

29 937 грн

10 080 грн

15 160 грн

17 388 грн

37 280 грн

37 092 грн

13 609 грн
Фільтри

Важко уявити собі квартиру або будинок без шафи. Там зберігається все необхідне: одяг, взуття, книги, предмети побуту. Важливо, щоб він був функціональним, відповідав загальному дизайну кімнати. Щоб зробити правильний вибір, треба враховувати кілька важливих нюансів.

Як вибрати шафу

Шафи — універсальний предмет меблів, який ставлять:

  • в спальню;
  • в коридор;
  • в вітальню;
  • в дитячу;
  • на кухню.

Для початку, давайте розберемося, якими бувають шафи. Їх можна розділити на два види: вбудовані і корпусні. Останні — це мобільна конструкція з задньої, бічними, нижній, верхній стінками і дверцями на передній частині. При бажанні її можна переставляти з місця на місце, міняючи обстановку кімнати.

Вбудований « добудовується » до однієї з її стін. Фактично у нього немає власної задньої стінки, стелі, а іноді і бічний, якщо він кутовий. Це так званий шафа-купе, який зазвичай виготовляється на замовлення. Найчастіше його ставлять в невеликих кімнатах заради економії місця. З цією ж метою двері у нього роблять відкочується, у вигляді ширми або гармошки. У першому випадку на двері встановлюють дзеркало, тоді кімната візуально розширюється. Якщо встановити таку конструкцію в передпокій, можна не купувати окремо дзеркало або трюмо, а обмежитися вибором пуфа .

Кожен з цих типів шаф може мати від однієї і більше стулок, обладнуватися секціями з ящиками, мати бічні незакриті секції з поличками. Останній варіант найчастіше використовують у великих конструкціях, щоб вони не здавалися такими громіздкими.

Існують правила розміщення шаф, спираючись на які, можна вибрати підходящий. Так, в спальні платтяна ставлять на відстані не менше метра від ліжка . Якщо у нього орні дверці, нічого поруч не повинно заважати відкривати їх повністю. Великий об'ємний для одягу краще встановити у короткій стіни. Це дозволить зберегти пропорції кімнати. Вузькі конструкції рекомендується ставити в кут.

Де купити підходящий

Наш магазин пропонує замовити шафи будь-якого розміру, конструкції, стилю. Сайт дозволяє автоматично впорядкувати пропозиції по виробникам, призначенням, кількістю, типом дверей. Тут представлені моделі з антресолями, висувними ящиками, бічними полками і без них. Ціна залежить не тільки від типу конструкції, а й матеріалу виготовлення: МДФ або дерево. Зайдіть на сторінку акцій магазину. Можливо, потрібний товар зараз можна придбати за незвично вигідній пропозиції.

Якщо підходящої пропозиції немає, ви завжди можете оформити розстрочку на покупку вподобаного товару. Кожен, хто оформив замовлення на суму понад 2000 грн, отримує безкоштовну доставку в Київ і Запоріжжя. На оплатній основі товар доставляється по всій Україні. Навіть якщо ви перебуваєте далеко від столиці, ми знайдемо спосіб доставити вам меблі вашої мрії. Просто зв'яжіться з нами і уточніть деталі замовлення.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер