Тумбочки в Matrason

СписокСписок Сортувати Фільтр

6 185 грн
Новинка

12 412 грн
Новинка

3 350 грн

5 712 грн

6 072 грн

21 560 грн

6 934 грн

14 270 грн
Новинка

14 990 грн

18 455 грн

19 566 грн
Новинка

17 423 грн
Новинка
Фільтри

Тумба приліжкова, кухонні, для вітальні, передпокої виконує приблизно однакову роль — зберігати речі і служити підставкою. Але вона ж є частиною інтер'єру, тому повинна гармонійно в нього вписуватися і доповнювати.

Який буває тумбочка: види і варіації

Цей предмет меблів можна ставити де завгодно: в спальні, передпокої, кухні, вітальні. Але в залежності від місця розміщення до нього можуть висуватися специфічні вимоги. Наприклад, меблі на кухню виготовляють з матеріалів, стійких до перепадів температур, підвищеної вологості. Для вітальні частіше беруть тумби на коліщатках, щоб їх можна було переставляти на потрібне місце. У спальню при покупці ліжка беруть, відповідно, приліжкові, в передпокій — кутові, а в укомплектовану м'якими меблями вітальню — тумбочки з м'якою оббивкою.

Для вітальні іноді потрібні тумби спеціального призначення: під телевізор або акваріум. Тоді конструкція і матеріал повинні бути особливо міцними. Цей предмет меблів може бути мобільним і пересуватися за допомогою коліщаток. Але частіше його роблять стаціонарним: з ніжками або без. Іноді меблі для спальні передбачає цілісний комплект, коли тумбочки з'єднані з каркасом ліжка.

Конструкція передбачає дверцята або ящики. Останніх може бути від одного до трьох, іноді з замками. Такі моделі використовуються для зберігання важливих речей. Якщо конструкцією передбачена дверцята, вона може бути скляною. Тоді всередині зручно тримати спеціальне обладнання, охороняючи його від зайвого пилу. Але треба заздалегідь переконатися, що скло пропускає приймає сигнал. До того ж закритий простір не дозволяє повітрю вільно циркулювати, тому апаратура може перегрітися, а тумба попсувати. В якості альтернативи можна використовувати відкриті конструкції.

Що стосується матеріалу виготовлення, він залежить від призначення тумби. Наприклад, під акваріуми і телевізори бажано брати тумби з дерева або іншого міцного матеріалу, але і ціна на них завжди висока. Для спальні і під м'які меблі підійдуть більш дешеві МДФ або ДСП.

Як не помилитися у виборі тумбочки

Щоб зробити вірний вибір, рекомендується дотримуватися таких правил:

  • заміряти довжину, ширину і глибину місця, куди планується встановити цю деталь інтер'єру;
  • вибирати з брендів, які зарекомендували себе якісною продукцією ;
  • перевіряти наявність гігієнічного сертифіката або висновку до товару;
  • перевіряти зручність і стійкість конструкції, надійність з'єднань, кріплень, фур Ітурі, переконатися у відсутності дефектів;
  • перевіряти, чи є шпон або захисна плівка на тумб з ДСП, а також заклеєні чи все просвердлені місця.

Що пропонує купити наш інтернет-магазин

В нашому магазині ви знайдете тумби різних розмірів і конфігурації з дерева, металу, ДСП, МДФ, обтягнуті шкірою, екокожа або тканиною. Над ними працювали дизайнери більше 20 різних брендів. У більшості моделей можна вибрати матеріал виготовлення, колір, кількість висувних ящиків або полиць. Вартість відрізняється великою варіативністю. Але в будь-якому випадку ви можете оформити розстрочку.

В якій би формі не здійснювалася оплата, товар доставляється в будь-яку точку України, а до Києва і Запоріжжя — безкоштовно, якщо сума замовлення перевищує 2000 грн. І це не єдині переваги, які дає співпраця з нами. Зв'яжіться з нашим менеджером і дізнайтеся, як вигідніше оформити покупку.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер