Двоярусні ліжка

СписокСписок Сортувати Фільтр

8 390 грн

10 360 грн

13 913 грн

7 043 грн

7 043 грн

9 562 грн

12 427 грн

19 597 грн

7 779 грн

9 482 грн

7 779 грн

10 034 грн

7 043 грн

10 754 грн

9 562 грн
Фільтри

Двоярусні ліжка купують в першу чергу сім'ї, де вже є більше однієї дитини або планується поповнення. Такі ліжка дають можливість компактно обладнати спальні місця для дітей і заощадити житлову площу квартири. Якщо двох'ярусна модель розкладна, згодом, у міру дорослішання дітей, її можна розібрати на дві окремі ліжка і навіть рознести їх по різних кімнатах.

Також користуються популярністю двоярусні ліжка у власників хостелів і бюджетних готелів, які надають ліжко- місця для мандрівників, в основному молоді. За допомогою таких ліжок можна у відносно невеликій кімнаті комфортно обладнати 8-10 спальних місць – як то кажуть, в тісноті, та не в образі.

Типи двоярусних ліжок для дітей та дорослих

двоярусні ліжка

Завдяки своїй компактності і оригінальності у вирішенні проблеми нестачі місця двоярусні ліжка користуються попитом вже не одне десятиліття. Правда, моделі минулих років важко порівнювати із сучасною меблевою продукцією. Не можна сказати, що в конструкції двох'ярусної ліжка виникло щось радикально нове, і в той же час сьогодні у споживача є можливість вибору:

  • класичної нерозкладний двох'ярусної ліжка типу економ;
  • ліжка-трансформера, яку легко перетворити в два окремих спальних місця;
  • двох'ярусної ліжка з нерівномірною площею верхнього і нижнього поверхів: нижній ярус є більш широким і дозволяє двомісне розміщення.

Яку б з цих моделей ви не зволіли, міцна і надійна ліжко з натурал них порід дерева прослужить вашим дітям дуже довго і буде мужньо зносити всі мінливості їх ігор. Деякі винахідливі батьки підчіплюють міцний канат до огорожі верхнього ярусу, який дозволяє дітям тренувати свої спортивні здібності, піднімаючись вгору в обхід стандартної прикроватной сходи.

Кращі моделі двоярусних ліжок в магазині MatraSon

Купити сучасну двоярусну ліжко за прийнятною ціною ви завжди можете в інтернет-магазині MatraSon. У нас представлені стандартні і вдосконалені моделі двоповерхових ліжок, на яких можуть розміщуватися як діти, так і дорослі. Багато моделей мають вже включені у вартість висувні ящики для постільної білизни , що дозволить заощадити ще більше місця в спальні або дитячій. Всі ліжка в магазині MatraSon зроблені з міцних порід дерева з обробкою під різні стилі і кольори. Замовити будь-який з товарів можна на сайті, а оплату здійснити в момент доставки. Ергономічність і якість всіх наших товарів, від ліжок до ковдр і подушок , - ось запорука вашого спокійного солодкого сну.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер