Тумбочки в передпокій

СписокСписок Сортувати Фільтр

14 990 грн

18 455 грн

14 270 грн
Новинка

19 566 грн
Новинка

17 423 грн
Новинка

7 740 грн

12 105 грн

8 663 грн

9 881 грн

3 960 грн

13 816 грн

7 072 грн
Фільтри

Передпокій - місце, де не затримується ніхто, однак накопичується безліч речей, створюючи візуальний безлад. Головні убори, шарфи, рукавички, парасольки, взуття - без зручного шафи не обійтися. Але що якщо шафа занадто великий для прихожей? В такому випадку виручить невелика, але містка тумбочка.

Як вибрати тумбочку в коридор

Тумбочки в прихожую

У невеликих приміщеннях такі меблі можна встановити прямо під настінного вішалкою, щоб скласти на зберігання сезонний одяг або взуття. Сучасні моделі можуть бути як низькими, так і високими - до рівня комода , головне, щоб меблі помістилася в обраному місці.

Тип тумбочки в передпокій необхідно вибирати комбінований або повністю закритий - так ви забезпечите візуальний порядок в приміщенні і захистіть особисті речі від сторонніх поглядів.

Якщо тумба призначена для зберігання взуття - потурбуйтеся про додаткову бічній вентиляції, яка допоможе уникнути накопичення неприємного запаху і виникнення грибка.

Переваги тумбочки для прихожей:

  • невеликі розміри;
  • хороша місткість;
  • кілька варіантів виконання для найбільш зручного використання;
  • низька ціна.

Невисокі банкетки не надто місткі, однак цілком можуть бути використані в якості пуфика - багато виробників передбачають і такий варіант, додаючи зверху м'яке сидіння, іноді навіть зі спинкою. Тут головне - стійкість самого корпусу і максимально допустимий тип навантаження. Подібна меблі допоможе вам, а особливо дітям комфортно надягати і шнурувати взуття.

Якщо є можливість, краще вибирати модель вище, з великою кількістю полиць, щоб зручно розмістити взуття. Бажано, щоб полиці були різного розміру - для низьких літніх туфель і для високих черевиків. Горизонтальні полки можна доповнити кріпленням під підбори, а вертикальні ніші - зручні для зберігання взуття в коробках. Деякі вузькі моделі мають відкидні секції - вам залишається тільки вибрати найбільш підходящий варіант.

Який матеріал краще для тумби в коридор

Дана модель вважається досить бюджетної і найчастіше виготовляється не з масиву, а з замінників - МДФ, ДСП і навіть пластика. Самі взуттєві полки можуть бути виконані з металу - саме решітки дають більше можливостей для циркуляції повітря.

Великим сім'ям і гостинним господарям варто звернути увагу на відкриту взуттєву стійку, де буде стояти взуття, якою ви користуєтеся в даний момент.

В інтернет-магазині «Matrason» ви зможете підібрати одну зі стандартних моделей або оформити індивідуальне замовлення. Ми пропонуємо також можливість вибрати колір корпусу тумби для передпокою - каталог доступних відтінків є в описі кожного товару. Пам'ятайте, що бажано вибирати колір, який буде гармоніювати з оформленням передпокої, іншими предметами меблів.

У нас можна купити тумбочку в передпокій, а також шафи різного розміру, де можна буде акуратно розмістити верхній одяг і головні убори всієї родини. Доставка меблів та постільних речей здійснюється по території всієї України - до Києва, Харкова, Одеси та інші населені пункти.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер