Подушки у Matrason

СписокСписок Сортувати Фільтр
1 302 грн

859 грн
-34%
1 409 грн

930 грн
-34%
1 082 грн

714 грн
-34%
1 152 грн

760 грн
-34%
574 грн

517 грн
-10%
574 грн

517 грн
-10%
1 329 грн

1 063 грн
-20%
1 559 грн

1 403 грн
-10%

945 грн

1 170 грн

1 215 грн

2 213 грн

1 370 грн

350 грн
Фільтри

Ортопедичні подушки

З усіх постільних речей подушка є найважливішою, оскільки від її властивостей багато в чому залежить хороший, здоровий сон. Прийнято вважати, що хороша подушка повинна бути достатньо пружною і при цьому м'якою і зручною. Такі її якості найкраще здатні забезпечити для хребетного стовпа природне положення, при якому м'язи шиї і спини досить розслаблені. Завдяки цьому не виникає ніяких перешкод для нормального кровообігу, що в повній мірі сприяє здоровому сну і гарному відпочинку.

Види подушок

Основні властивості подушки, перш за все, залежать від наповнювача і матеріалу. У наш час, як і раніше самим традиційним і популярним залишається наповнювач для подушок у вигляді суміші дрібного пір'я, така подушка добре поглинає вологу і сприяє циркуляції повітря. Непоганою альтернативою пір'яний подушці служить подушка з наповнювачем з бамбукових волокон.

Все частіше для створення подушок використовуються нові технології, за рахунок чого вдається створювати дуже якісні еластичні подушки з наповнювачем з чутливою високоеластичної піни, подушки з перфорованого латексу. В інтернет-магазині матраців MatraSon можна легко знайти, вибрати і купити такі різновиди подушок, як:

  • подушки класичні;
  • подушки з ефектом пам'яті;
  • подушки з латексу;
  • подушки бамбукові;
  • подушки з високо-еластичної піни.

при цьому все більше уваги приділяється тому, щоб спляча людина якнайкраще себе почував, і ніщо йому не заважало спокійно і зручно відпочивати під час сну. Багато сучасні подушки є ортопедичними, або з ортопедичним ефектом, тобто створеними таким чином, щоб зменшувати можливе здавлювання кровоносних судин і забезпечувати максимально правильне положення під час сну для голови і шиї. У нас є пухові подушки, силіконові подушки, ортопедичні подушки, подушки для тих, хто вважає за краще спати на боку і подушки найкраще підходять для дітей.

Зручність при купівлі і доставці подушок

Завдяки великому і збалансованому вибору кращих зразків сучасних подушок, ви маєте чудову можливість купити саме ту подушку, яка найбільше відповідає вашим бажанням і потребам. В якому б місті України ви не знаходилися в момент вибору подушки - в Києві, Запоріжжі, Харкові, Одесі або ж Донецьку, наші консультанти допоможуть вам зробити максимально правильний вибір. Завдяки зручній системі розрахунку за куплену подушку можна розрахуватися готівкою або безготівковим платежем або електронними грошима. Обраний товар буде доставлений в обумовлені терміни без передоплати в будь-яке місто країни.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер