Крісла

СписокСписок Сортувати Фільтр

10 013 грн

16 796 грн

16 796 грн

16 796 грн

5 429 грн
Фільтри

Що може бути краще для відпочинку вдома і роботи в офісі, ніж крісло м'яке? Тільки крісло зручне. Як вибрати цей предмет меблів і не помилитися? Тільки орієнтуючись на наші поради.

М'які крісла: секрети вибору

Вирішивши обзавестися подібним елементом меблів, спочатку визначитеся, де він буде стояти, які функції виконувати. За призначенням існують такі основні види:

  • м'які крісла для дітей;
  • м'які офісні крісла;
  • м'які для вітальні (окремо або в комплектах меблів );
  • м'які для спальної кімнати.

Очевидно, що в кожному випадку інтенсивність і характер використання буде трохи відрізнятися, навантаження на них буде різна, тому і вимоги в кожному конкретному випадку будуть специфічні.

Так, для офісів рекомендується брати шкіряні м'які крісла. Це дорогий аксесуар, який додасть статусності закладу. Зазвичай на ньому не сидять довго, тому знос буде невеликою, а догляд за шкіряною оббивкою максимально простий. Відповідно, вимоги до міцності невеликі, а до зовнішнього вигляду — високі.

Особливо міцним повинно бути дитяче м'яке крісло. Діти люблять стрибати на меблі і з неї, не сидять на ній спокійно, тому каркас такого предмету меблів робиться особливо міцним. Зверху воно обтягається матеріалом, стійким до зносу, при цьому легким для прибирання. Важливо, щоб наповнювач мав гіпоалергенні властивості. Ідеальний матеріал — синтепух.

М'які крісла для будинку вибираються або для вітальні, де на них будуть тільки сидіти, або для спальної, де вони можуть розкладатися, перетворюючись в додаткове спальне місце. У першому випадку додатково рекомендується вибрати пуф , щоб класти на нього ноги. Іноді такі крісла йдуть в комплекті з декоративними подушками.

У другому випадку зверніть увагу на механізм, за допомогою якого розкладається цей предмет меблів. Чим частіше він буде використовуватися, тим вище вимоги до його міцності.

У всіх випадках придбання повинно відповідати таким вимогам:

  • мати спинку не нижче 40 см;
  • глибину сидіння на 2/3 стегна;
  • щільні підлокітники не нижче 18 см від сидіння;
  • кут нахилу між спинкою і сидінням близько 110о.

В такому кріслі тіло займе максимально зручне і природне положення, зможе розслабитися і відпочити.

Де замовити крісла з доставкою по Україні

Наш інтернет-магазин доставляє меблі по всій країні. Де б ви не знаходилися, у Льво або Дніпропетровську, Одесі чи Сумах, наші менеджери допоможуть правильно підібрати і оформити замовлення. Звертаємо увагу, що доставка в Київ і Запоріжжя проводиться безкоштовно, за умови замовлення от 2000 грн. Кожен клієнт може оформити розстрочку на товар, який сподобався, повернути покупку, якщо вона не відповідає його очікуванням.

Зв'яжіться з нами і переконайтеся, що меблі вашої мрії можна замовити в кілька кліків.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер