Прикроватні тумбочки

СписокСписок Сортувати Фільтр

6 624 грн

3 030 грн

5 220 грн
Фільтри

Деяка меблі зовсім непомітна на перший погляд - вона скромно доповнює загальний інтер'єр, і тільки на практиці можна зрозуміти, скільки комфорту насправді вона приносить в життя людини. До подібних виробів належать приліжкові тумбочки, чий творець однозначно заслужив безліч подяк.

Як вибрати тумбочки для ліжка

Прикроватные тумбочки

В першу чергу необхідно визначитися з типом і кількістю речей, які будуть тут зберігатися. Але навіть якщо ви вирішуєте обмежитися мінімумом - краще все-таки взяти модель з запасом, оскільки до хорошого звикаєш швидко, і до невеликого будильнику або книзі швидко додадуться косметика, улюблене фото, окуляри, ліки і багато інших потрібних дрібниць.

Другий етап - рівень тумби. Бажано, щоб вам було зручно користуватися даною меблями навіть не встаючи з ліжка - оптимальним вважається розмір трохи вище ліжку. Якщо тумба стоїть врівень з постіллю - ви можете уві сні змахнути тендітні предмети - окуляри, лампу, склянку з водою.

Серед сучасних моделей можна зустріти як високі, так і досить низькі вироби, що дає можливість вибрати відповідну тумбу для звичайному ліжку або піднятою моделі з висувними ящиками.

Кілька порад щодо вибору:

  • тумба повинна кольором і стилем збігатися з ліжком;
  • якщо ви плануєте ставити воду для пиття або вазу з квітами - підбирайте вологостійкі моделі, краще з цільного дерева;
  • для гарячих чашок також варто вибрати модель з міцним покриттям;
  • ящики і дверці повинні працювати безшумно;
  • підвісна або мобільна модель на коліщатках полегшить прибирання;
  • деякі тумбочки мають замок на дверцятах - для оберігання дуже особистих речей.

Якщо ви підбираєте НЕ парну, а одиничну орні модель - зверніть увагу на те, з якого боку відкривається дверцята, щоб потім не виникло незручностей при використанні.

Зовнішній вигляд прикроватной тумби

Насправді тут не особливо важливий дизайн, оскільки час, проведений в спальні, людина в основному віддає сну. Тому більшість виробів, які можна зустріти в меблевих магазинах, досить прості, головною відмінністю є поділ на відкриті і закриті варіанти. Ми рекомендуємо вам зупиняти свій вибір на закритих моделях, оскільки в основному тут зберігаються досить особисті речі.

В інтернет-магазині «Matrason» ви зможете купити приліжкові тумбочки як окремо, так в комплекті з самою ліжком. Деякі розкладні моделі в складеному стані навіть передбачають блокування тумбочок, і, відповідно, обмежують доступ до вмісту. Ми знайдемо моделі як для дорослої, так і дитячої спальні - це одне з найкращих місць для нічника або великий лампи, під якою зручно читати казку на ніч. А якщо речей занадто багато - підшукаємо місткий шафа або комод .

Доставка меблів можлива по всій території України - до Києва, Харкова, Одеси чи будь-який інший місто.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер