Меблі для дитячого садка

СписокСписок Сортувати Фільтр

1 100 грн
Фільтри

Дитячий сад - місце, яке стає дитині другим будинком. Саме тут він вчиться бути більш самостійним, обзаводиться друзями, звикає до нового способу життя, готується до школи. Тому особливо важливо, щоб в саду дитина відчувала себе комфортно - як фізично, так і морально.

Меблі для дитячого садка

Мебель для детского сада

Приміщення дитячих установ оформляють як можна привабливіше і яскравіше - розписують стіни, прикрашають кімнати іграшками, використовують яскраву і барвисту меблі. Така обстановка стає цікавою навіть для самого «домашнього» дитини і істотно спрощує процес адаптації.

У кожного малюка повинен бути свій особистий «меблевий» набір - дитячий шафа , стілець, ліжко, вішалка для рушників - все це метится кумедними особистими наклейками. Так ви зможете уникнути суперечок і поділів, плутанини в речах, забезпечите додаткову гігієну.

При цьому не можна забувати про вимоги, які висуваються до меблів для дет саду - яскраві фарби і покриття повинні мати відповідну сертифікацію і бути максимально безпечними. Зносостійкість також потрібна особлива, оскільки діти обов'язково будуть регулярно перевіряти меблі на міцність.

Плавні форми, закруглені кути, міцна фіксація, втоплена фурнітура - ці правила стандартні, однак переконатися в якості товару ніколи не буде зайвим. Крім того, меблі для садка повинна мати документи на відповідність ДСТУ, які у вас попросять при першій же санпроверке.

Кілька порад при виборі:

  • столики повинні бути такої форми, щоб їх можна було поєднати в коло / півколо для колективних занять;
  • ліжка можуть бути двоярусними, однак тільки для старших груп;
  • шафи і стелажі з іграшками розраховані на дітей, тому краще вибирати невисокі моделі;
  • стільчики - легкі і тільки з рівними ніжками, без виступаючих частин, про які легко зачепитися.

Якщо є можливість - вибирайте ліжечка з унікальним дизайном, це зробить процес підготовки до сну набагато цікавіше і легше. В інтернет-магазині «Matrason» ви зможете купити як стандартну, так і незвичайні меблі для дитячого садка, яка обов'язково сподобається малюкам.

Меблі для дитячих установ

Дошкільна підготовка сьогодні можлива не тільки в державних садках, але і приватних установах, орієнтованих на навчання дитини. Тут найчастіше немає спалень, проте є класні кімнати, обладнані за типом шкільних.

Парти, стільці, стелажі і шафи, дошки для посібників, робоче місце вчителя - ось основна меблі для такої кімнати. Вона повинна бути зручною і привабливою для учнів. Найкраще, якщо в класі будуть дитячі столи та стільці з регульованою висотою - хоча б кілька, для дітей, які істотно відрізняються від однолітків в зростанні.

У нас ви зможете вибрати дитячі меблі в садок за оптимальними цінами і з усіма супутніми документами. Крім того, ми можемо запропонувати зносостійкі матраци, зручні подушки, ковдри та постільну білизну. Акуратна доставка здійснюється сучасної транспортної службою по всій території України - до Києва, Харкова, Одеси чи будь-який інший населений пункт.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер