Меблі для спальні

СписокСписок Сортувати Фільтр

4 360 грн

8 060 грн

8 080 грн

5 870 грн

11 318 грн

12 676 грн

11 433 грн

16 320 грн

10 017 грн

5 043 грн

4 935 грн

3 598 грн

4 920 грн

5 888 грн

5 438 грн
Фільтри

Спальня в більшості будинків і квартир - найбільш закрита кімната, осередок особистого і недоторканного. Тому меблі сюди необхідно підбирати так, щоб комфортно було саме вам. І в першу чергу необхідно звернути увагу на ліжко, де всі ми проводимо основну частину пасивного відпочинку, набираючись сил перед новим днем.

Головна меблі для спальні

Купівля ліжка - справа, яку не варто відкладати, хоча багато хто з нас вважають за краще заощадити, продовжуючи спати на старій розсохлої меблів, чий вік трудноустановім. В результаті з'являються проблеми зі здоров'ям, сам відпочинок не приносить бажаних результатів. Особливо небажані в будинку клейові моделі, чиє покриття суттєво пошкоджено.

Нова якісна ліжко, укомплектована відповідним матрацом - те, що потрібно для здорового сну і відпочинку. Серед сучасних моделей великий вибір - за формою, кольором, розміром, матеріалом виконання. В інтернет-магазині «Matrason» ви зможете вибрати ліжко для дорослих і дітей, щоб створити комфорт кожному члену сім'ї.

Чим доповнити ліжко

Мебель в спальню

Найчастіше ліжко розміщують в кутку або уздовж стіни - таке часткове огородження створює видимість захисту, безпеки. Це не означає, що необхідно захаращувати кімнату меблями, перетворюючи її в справжню барліг. В ідеалі варто обмежитися одним шафою і / або комодом, де розміститься як одяг, так і постільна білизна.

Якщо речей занадто багато - зверніть увагу на ліжка з додатковими нішами або висувними ящиками для білизни, які на перший погляд непомітні, проте істотно допомагають заощадити витрати корисного простору.

Оцінити комфорт тумбочок зможе кожен, хто хоч раз скористався ними. Всі дрібні, але необхідні речі будуть під рукою, що особливо зручно в холодну пору, коли не хочеться зайвий раз виповзати з-під теплої ковдри.

Меблі в дитячу спальню

Ліжка для дорослих відрізняються зазвичай габаритами або дизайном, в той час як моделі для дитячої мають значно більше варіантів виконання:

Кожна з моделей актуальна свого часу, має свої переваги. Об'єднують їх класичні вимоги до дитячих меблів, яка повинна бути виготовлена з безпечних матеріалів (як основа, так і покриття), мати надійне кріплення і закруглені кути.

Хорошим придбанням в дитячу буде відповідна модель комода, з якої дитина впорається самостійно. Шафа з безліччю висувних ящиків - проста і зручна можливість навчити дитину самостійно прибирати, знаходити і сортувати речі, підтримувати порядок в кімнаті.

Ми допоможемо вам підібрати і купити зручну і красиву меблі для спальні, яка створить затишок у вашому домі. Крім стандартних моделей, представлених в магазині, можна замовити індивідуальні варіанти за оптимальною ціною. Доставка можлива як до Києва, так і будь-який інший населений пункт України.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер