Дитячі меблі

СписокСписок Сортувати Фільтр

6 000 грн

6 000 грн

3 990 грн

4 760 грн

11 318 грн
16 177 грн

14 883 грн
-8%

13 937 грн

13 937 грн

13 937 грн

14 584 грн

12 166 грн
Фільтри

Вимоги до дитячих меблів

Дитячі меблі істотно поліпшила за останні роки свій зовнішній вигляд і практичні властивості. Вона яскрава, оригінальна, а головне - безпечна. Саме останній фактор важливий в першу чергу батькам. Як убезпечити непосидючих малюків, які обов'язково будуть перевіряти обстановку кімнати на міцність?

На що варто звернути увагу при виборі меблів в дитячу:

  • закруглені краї, спеціальна обробка кромки;
  • втопленного або закрита заглушками фурнітура;
  • надійні (краще подвійні) шви у м'яких меблів;
  • міцний, стійкий остов високих предметів - наприклад, шаф ;
  • запас площі біля ліжка дозволить уникнути випадкових травм;
  • мінімум (а краще повна відсутність) скляних і дзеркальних елементів.

Звичайно ж, важливі якість і натуральність матеріалів - починаючи від дерев'яної основи і закінчуючи покриттям - наприклад, гіпоалергенними лаками.

Детская мебель

В інтернет-магазині Matrason представлені дитячі товари різного типу - від шафок до постільної білизни, завдяки чому ви зможете легко і стильно обставити кімнату вашої дитини - як новонародженого, так і підлітка.

У числі наших пропозицій також меблі для сімей, де дітей двоє або більше - компактні двоярусні ліжка , модульні меблі, трансформери допоможуть вам економно використовувати вільний простір. При необхідності ви також зможете замовити індивідуальні елементи інтер'єру.

Кожна дитина унікальна, плюс планування дитячої може бути незвичайною. В цьому випадку стандартна меблі не підійде, зате виручить корпусні (модульна), яку можна порівняти з гігантським конструктором. Підбір необхідних складових, варіант комбінації і збірки залежить від вас, головне - щоб компоненти були надійно скріплені між собою на жорсткому каркасі.

Забарвлення меблів для дітей

Індивідуальність людини починає формуватися з малих років. Обставляючи дитячу, враховуйте не лише свої вимоги або фінансові можливості, а й переваги дитини, дайте йому можливість взяти участь у виборі.

Діти люблять яскраві кольори, насичені відтінки, малюнки - це обов'язкове доповнення дитячої. Однак варто пам'ятати, що надлишок не є ознакою смаку, а в даному випадку може навіть принести шкоду, оскільки занадто яскрава обстановка призводить до надмірного збудження нервової системи. В інтернет-магазині МатраСон ви зможете придбати меблі нейтральних відтінків, яку цілком можна буде доповнити невеликою кількістю соковито забарвлених елементів.

Навіть дитячі меблі досить габаритна в перевезенні. Ми пропонуємо доставку сучасними транспортними службами по всій території України (Київ, Запоріжжя або інше місто) - замовлення буде доставлений в стислі терміни на склад або прямо додому.

Діти ростуть, змінюються, а разом з ними змінюється гардероб і обстановка кімнати. У нас ви зможете купити меблі для дитини будь-якого віку або дорослих членів сім'ї. Ціна виробів, знижки та регулярні акції дозволять вам заощадити і придбати постіль відповідного розміру і забарвлення.

Читать полностью

Для совершения звонка
выберите нужный номер