Пляма на матраці — явище, знайоме навіть дуже акуратним користувачам. І найнеприємніше, що прибрати її дуже складно, адже чимало делікатних наповнювачів псуються від вологи. Уберегти дорогі аксесуари від забруднень і механічних пошкоджень допоможуть спеціальні захисні наматрацники, які не займають багато місця і не погіршують властивості матраца.
Наше ліжко брудниться щодня. Навіть якщо ви доросла, здорова людина, яка регулярно миється і не снідає в ліжку — ви все одно стаєте причиною забруднення білизни і матраца. Найчастіше мова йде про випари поту, надлишки шкірного сала, креми та мазі, які затримуються постільною білизною лише частково.
Діти, хворі люди, власники тварин, любителі поїсти в ліжку — знайомі з проблемою брудного матраца ще більше. Звичайно, можна провести поверхневу чистку, однак вона не вирішить серйозних проблем. А віддавати матрац регулярно в хімчистку — дорого, плюс цілком можна зіпсувати сам виріб, особливо якщо мова йде про багатошарові моделі.
Тому найпростіше захистити новий матрац з перших днів, закривши його якісним наматрацником відповідного розміру. Це тонкий, але досить щільний аксесуар, котрий кріпиться до самого матрацу і заодно оберігає його від механічного стирання або випадкових пошкоджень.
Особливості та переваги захисних наматрацників:
Навіть чимало вологозахисних моделей мають спеціальні повітроводи або як мінімум відмінну абсорбуючу мембрану, завдяки якій ліжко не парить. В інтернет-магазині МатраСон ви зможете вибрати наматрацник для дорослого, підлітка, дитини або замовити виготовлення за індивідуальними мірками.
Як правило, захисні моделі — найпростіші, виготовлені з недорогих типів наповнювача, котрі добре переносять прання. Крім стандартних виробів, великою популярністю користуються спеціалізовані вологозахисні моделі, а також аксесуари з антибактеріальними обробками.
Однак є і комбіновані варіанти, які, крім основної функції, також можуть додатково зігрівати/вентилювати спальне місце, коригувати його жорсткість, посилювати ортопедичні властивості і т.д. Такі вироби буде набагато складніше випрати в домашніх умовах, а іноді і зовсім неможливо (наприклад, якщо в складі є блок з меморі-піни). Тому уважно вивчайте технічні характеристики товару на етапі покупки.
Зверніть увагу і на форму наматрацника. Більш поширені настилочні моделі, які закривають матрац тільки зверху і кріпляться за допомогою кутових гумок. Є також варіанти з бортиками — вони забезпечують бічний захист, що важливо, якщо ви побоюєтеся протікань рідини. І найбільш закрита модель — виконана у формі чохла — захищає матрац з усіх боків, в тому числі від проникнення пилу та комах знизу.
Важливо правильно розрахувати габарити наматрацника — незалежно від того, яку саме форму моделі ви надумали купити. Занадто малі вироби буде складно одягати, до того ж вони не виконають повноцінно захисну функцію. У дуже великих ламається і швидко зношується звисаючий край. Оптимальним варіантом можна назвати придбання і матраца, і чохла для нього від одного виробника, котрий користується єдиною сіткою розмірів.
Велика частина наматрацників виготовлена в нейтральному білому кольорі, проте на сайті matrason.ua знайдуться і більш яскраві варіанти, здатні підняти настрій своїм соковитим забарвленням. У нашому каталозі також можна вибрати якісні матраци, ортопедичні подушки, практичну постільну білизну від різних виробників і за різною ціною. Підніміть свій відпочинок на новий рівень комфорту — оновіть свою спальню стильно і недорого разом з Матрасон!