Як вибрати м'яке крісло для будинку

М'яке крісло – незмінний атрибут вітальні або кабінету. Незалежно від функціонального навантаження, виріб повинен бути зручним, якісним, гармоніювати з інтер'єром кімнати. Поговоримо докладніше про те, якими бувають м'які крісла і на що звернути увагу при їх виборі.

Види м'яких крісел:

  1. Класичне крісло – це різновид меблів з м'яким сидінням, спинкою і підлокітниками (або без них).
  2. Розкладное крісло – популярна модель, яка трансформується в спальне місце. Така альтернатива дивану або ліжку особливо зручна для маленьких приміщень. Сидіння крісла-ліжка, як правило, розкладається або викочується вперед.
  3. Модель-реклайнер – варіант, який забезпечує підвищений ступінь комфортності. Фіксація спинки крісла під певним кутом дозволяє сидячому прийняти найбільш зручне положення. Виріб оснащений поворотним механізмом і підставкою для ніг.
  4. М'яке крісло-качалка – прекрасна можливість розслабитися, сидячи на зручному сидінні і похитуючись взад-вперед. Такий виріб буде доречно в інтер'єрі, виконаному в стилі:
    • класика;
    • модерн;
    • кантрі.
  5. Модель з підйомним механізмом – модель, яка дозволяє змінювати висоту легким натисканням клавіші. Такі вироби можна поставити у вітальню, кабінет, вони також зручні для людей у віці або з обмеженими можливостями.
  6. Безкаркасне крісло складається з зовнішньої оболонки і внутрішнього чохла з наповнювачем. Зовні виріб нагадує великий пуф, мішок або подушку. Модель комфортна, її можна легко переміщати по квартирі, але її значні розміри припускають наявність просторого приміщення.

Як вибрати м'яке крісло

Оббивка

Від якості і фактури матеріалу залежить зовнішній вигляд і функціональність виробів. В якості оббивки виробники використовують:

Меблі, виконані з використанням велюру, оксамиту, шкіри, дорогого жаккарда або гобелена надають інтер'єру презентабельний вигляд. Такі вироби прикрасять вітальню або солідний кабінет. Більш універсальні і прості в догляді мікрофібра і флок – вони приємні на дотик, довговічні, менш схильні до забруднень.

Наповнювач

Найчастіше для сидіння і спинки використовується поролон або синтепон. Перший варіант краще тримає форму, що забезпечує комфорт і тривалий термін експлуатації меблів. Для безкаркасних крісел використовується пінополістиролові кульки з додаванням синтепуха, якими заповнений внутрішній чохол.

Розмір

  1. Висота спинки крісел коливається в межах 32 – 77 см. Якщо ви любите відпочивати напівлежачи, логічно вибрати модель з низькою спинкою. Якщо ж ви будете в ньому сидіти, то спина і плечі повинні мати опору і перебувати в правильному положенні.
  2. Глибина сидіння може бути від півметра до 90 см; орієнтуватися потрібно на те, що його край не повинен доходити до колінного згину.
  3. Ширина сидіння зазвичай становить 50 – 70 см. Сидячий в кріслі повинен відчувати себе вільно, проте надмірна ширина не дозволить прийняти комфортне положення через занадто велику відстань між підлокітниками.

Форма

Меблеві колекції пропонують вироби різної форми: прямокутної, квадратної, круглої, конусоподібної. Крісло може мати чіткі геометричні лінії або, навпаки, округлі м'які обриси. Безкаркасні моделі випускають у вигляді м'яча, мішка, груші, подушки.

Рекомендації по вибору м'яких крісел

  1. Перед покупкою потрібно посидіти в кріслі, оцінити, наскільки комфортні ваші відчуття.
  2. Виріб повинен бути одночасно м'яким і пружним, швидко відновлювати форму.
  3. Необхідно перевірити міцність кріплення, роботу механізмів підйому і повороту сидіння, відкидання спинки.
  4. Слід звернути увагу на те, як прошита оббивка; на ній не повинно бути потертості, витягнутих ниток.
  5. Обов'язкова наявність сертифіката якості продукції.
  6. Не варто купувати відверто дешеві вироби, оскільки велика ймовірність використання низькосортних матеріалів і фурнітури.

Колекція інтернет-магазину Matrason порадує вас різноманітністю м'яких крісел, які принесуть у ваш будинок затишок і тепло.

Повернутися до списку статей

Для совершения звонка
выберите нужный номер