Топпери і футони

Вибираєте топпер або футон? Ми вам допоможемо практичними порадами.

Дуже часто ми, з тих чи інших причин, не задоволені своїм спальним місцем. Старий, місцями продавлений диван або матрац звичайно краще поміняти на нові, але це не завжди можливо, а спати стає все менш зручно. Або ваш матрац не влаштовує вас за ступенем жорсткості, а міняти новий хороший матрац не хочеться, та й не дешево це. У цих випадках вам на допомогу і прийдуть тонкі матраци - топпери і футони.

На сьогоднішній день тонкі матраци представлені в дуже широкому асортименті, і ви можете вибрати той виріб, який необхідний конкретно вам. Топпери і футони можуть виконувати різні функції, залежно від наповнювачів. Але основна їх функція - це коригування спального місця в кращу сторону.

Футони, що прийшли до нас з Японії, традиційно наповнювалися бавовною. На сьогоднішній день футони наповнюють не тільки натуральними матеріалами, а й штучними, що абсолютно не знижує їх корисних якостей. Топпери (top - верх, англ.) можуть мати один або декілька наповнювачів. Висота тонких матраців сьогодні доходить і до 9 см. Сучасні технології виготовлення матеріалів практично змили кордони відмінностей топперів і футонів, залишивши одну загальну характеристику - це тонкі безпружинні матраци.

Купуючи топпер або футон, уважно вивчіть його характеристики. Залежно від наповнювача, змінюються їх функції. Наповнювач з кокосової койри відмінно вирівняє все, навіть серйозні нерівності спального місця, і додасть йому істотну жорсткість. Крім того, кокосова койра володіє природними антибактеріальними властивостями, і послужить захистом вашого спального місця від всяких хвороботворних мікроорганізмів. Наповнювач з натурального латексу згладжує нерівні поверхні і надає спальному місцю пружність і м'якість, роблячи сон комфортним. Крім того, латекс володіє здатністю терморегуляції - не нагріється влітку, і збереже тепло взимку. Пінополіуретанові наповнювачі додадуть вашому спальному місцю середню жорсткість. Цей матеріал зовсім не токсичний, не викликає алергію і не накопичує пил і статичну електрику, при цьому є найбільш бюджетним варіантом. Якщо вам потрібен ортопедичний ефект, вибирайте топпер з наповнювачем з піни Memory. Цей матеріал, розроблений за допомогою сучасних технологій, здатний моментально приймати контури тіла, і запам'ятовувати їх. Завдяки своїй пористій структурі піна підтримує хребет у правильному анатомічному положенні всю ніч, дозволяючи м'язам повністю розслабитися. Цей наповнювач посилить ортопедичні властивості вашого спального місця. Всі ці матеріали відмінно пропускають повітря і не створюють парникового ефекту в ліжку.

Чохол топпера або футона також виготовляють з різних матеріалів. Це може бути жакардова тканина, трикотажне або бамбукове полотно та інші. Чохли можуть мати простібку з синтепоном. У будь-якому випадку, чохол повинен бути міцним, зносостійким і "дихаючим", відповідати всім санітарним і гігієнічним нормам, не викликати алергію. Часто виробники пропонують чохли з антибактеріальним і гіпоалергенним просоченням.

Ще одна якість тонких матраців - більшість моделей легко згортаються для зберігання і транспортування, їх можна використовувати для занять спортом, для дитячих ігор на підлозі, і багато чого іншого. Тонкий матрац сьогодні - чудове рішення багатьох проблем.

Бажаємо вам корисної і вдалої покупки!

Для совершения звонка
выберите нужный номер