Що таке наматрацник і як його правильно вибрати?

Що таке наматрацник і як його правильно вибрати?

Ось кілька практичних порад, які допоможуть вам у вашому рішенні.

Ви придбали собі хороший матрац, і хочете продовжити термін його служби? Для цього за матрацом потрібно догляд, він повинен бути сухим, добре провітрюватися перебувати в чистоті. Верхній чохол матраца схильний до різних забруднень і механічних пошкоджень. Регулярні чистки матраца - дуже трудомісткий і недешевий процес.

Уникнути багатьох проблем в догляді за матрацом допоможе якісний наматрацник. До завдань наматрацника входить не тільки захисна функція. Наматрацник може відкоригувати жорсткість матраца в ту, чи іншу сторону, згладити виниклі нерівності спального місця, посилити ортопедичний ефект матраца, створити додатковий теплозберігаючий шар. Залежно від того, який ефект вам потрібен, і варто визначатися з вибором наматрацника.

Всі наматрацники умовно можна розділити на чотири основних види.

Захисні наматрацники найлегші і найтонші. Їх основне завдання - захистити матрац від бруду і пилу. Такі наматрацники можуть використовуватися замість простирадла.

Водонепроникні наматрацники захищають матрац від попадання вологи. Виготовлені зі спеціальних тканин, вони відводять рідину і допомагають тримати матрац в сухості. Ці наматрацники часто використовують для дитячих матрациків, для літніх людей і людей з особливими потребами.

Ортопедичні наматрацники складаються з декількох шарів, одним з яких буде шар, який несе ортопедичні функції. Це може бути кокосова койра, латекс, піна Memory та інші. Такі наматрацники можуть посилити або пом'якшити жорсткість матраца і надати йому додатковий ортопедичний ефект. Ортопедичні наматрацники найвищі з усіх.

Спеціальні наматрацники можуть виконувати зігріваючі функції, деякі медичні функції (наприклад вовняний масажний наматрацник) та інші.

Якщо ви визначилися з функціями наматрацника, зверніть увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Матеріал повинен відповідати високим вимогам необхідними якостями. В першу чергу, він повинен бути міцним і не деформуватися при частих праннях. Матеріал повинен добре пропускати повітря і володіти вологовідштовхувальними властивостями. Крім того, він повинен мати антибактеріальні і гіпоалергенні властивості для повноцінного захисту матраца.

Всі наматрацники повинні щільно кріпитися до матраца. Для цього наматрацники оснащені різними фіксаторами. Це можуть бути гумки по кутах або по всьому периметру, гудзики, липучки або інші спеціальні кріплення. Вибираючи наматрацник, точно визначте розмір матраца, наматрацник повинен йому відповідати. Якщо наматрацник з бортиками, важлива також товщина матраца. Ретельно вибирайте склад наматрацника, виходячи з ваших потреб, і ви істотно продовжите термін служби вашого матраца та отримаєте здоровий мікроклімат в ліжку і якісний відпочинок.

Для совершения звонка
выберите нужный номер