Як правильно вибрати ліжко?

Вам не дає спокою питання як вибрати відповідне ліжко? Пропонуємо вам практичні поради щодо вибору ідеального для вас спального ложа.

Більше третини свого життя людина віддає сну. Від того, наскільки сон повноцінний і комфортний, залежить, мабуть, все життя. Адже хороше самопочуття протягом дня може забезпечити тільки повний і якісний нічний відпочинок. Тому правильний вибір ліжка повинен стати на перше місце при купівлі нових меблів. Є кілька основних аспектів, на які слід звернути особливу увагу - це конструкція ліжка, матеріал, використаний для виготовлення, розміри і зовнішній вигляд.

Під конструкцією мається на увазі каркас ліжка і основа під матрац. Каркас може складатися з двох опорних спинок і двох царг (бічних перекладин), або з чотирьох царг з підвісних спинок (однієї або двох) на ніжках, спеціальних подіумах, колесах або інших опорах. Який каркас кращий - вирішувати вам. Головне тут, наскільки хороший виробник, і наскільки висока якість виробу. Друге важливе питання в конструкції ліжка - це основа під матрац. Основою може служити пружинна (гнучка) або жорстка решітка, ДСП або рама з дерева, металу або ДСП, на яку кріпляться ламелі. Ламелі - зручна гнучка ортопедична конструкція з дерева (рідше пластика), яка на сьогоднішній день є найкращою овновою і рекомендована багатьма виробниками матраців.

Від кількості ламелей залежить міцність і надійність ліжка. Відстань між ламелями не повинна перевищувати ширину ламелі. Мінімальна кількість ламелей в односпальномй ліжку - 15 штук. Основа ліжка може бути оснащена підйомним механізмом на газових амортизаторах. Цей пристрій дуже легкий в експлуатації, і зручний в разі нестачі місця в кімнаті.

Дуже важливо, з якого матеріалу виготовлене ліжко. Ліжко з ДСП на сьогоднішній день найбільш бюджетне, але і найнедовговічніший варіант. Більш міцні ліжка з ДВП або МДФ, але й вони мають великі проблеми в місцях кріплень, швидко розхитуються і скриплять. Найкращі і довговічні ліжка виготовлені з масиву деревини або з металу. Дерево давно і з успіхом застосовується для виробництва ліжок, є найбільш екологічно чистим і привабливим матеріалом. Ліжка з металу максимально зносостійкі і знаходяться сьогодні на піку моди. Також досить міцні і стійкі плетені каркаси.

Однією з найважливіших деталей ліжка є спинка. Крім фізіологічної опорної функції, спинка надає ліжку і психологічну захисну функцію. На високі дерев'яні спинки або спинки з м'якою оббивкою зручно спиратися для читання або перегляду телепрограм. Рейкові і різьблені дерев'яні або ковані металеві спинки дуже красиві, але для зручності опори вимагають додаткових подушок.

Визначаючись з розміром ліжка, пам'ятайте, що даються розміри спального місця, саме ліжко трохи більше. Вибираючи ширину, бажано залишати вільний прохід до вікна, а відстань між ліжком і шафою повинна бути +30 см до відкритих дверцят. Дизайн ліжка вибирається, виходячи із загальної концепції стилю спальні. У цьому вам допоможе найширший асортимент ліжок, представлених сьогодні. Бажаємо вам вдалого вибору і комфортного відпочинку!

Для совершения звонка
выберите нужный номер